Profil společnosti

lozisska-pozadi

Efektivní logistika

Efektivní logistický systém a flexibilita pracovníků jsou zárukou, že všichni naši zákazníci dostanou požadované zboží nejpozději 24 hodin od objednání.

Pohotovostní služba 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu, 365 dnů v roce

Smluvním zákazníkům poskytujeme nepřetržitou službu dodávek zboží. Zejména firmy s nepřetržitým provozem tak mají záruku minimalizovaného rizika prostojů z důvodu absence náhradních dílů.

Skladové zásoby pro naše zákazníky

Standardní skladové zásoby doplňujeme přesně dle potřeb a požadavků našich zákazníků. Pro řadu firem držíme pohotovostní zásoby a to jak pro prvovýrobu, tak pro údržbu strojního zařízení. Dodáváme přesně dle odvolávek – „just in time“ a naši zákazníci se mohou plně zaměřit na svoje klíčové výrobní činnosti bez vlastních skladových zásob, což pro ně představuje významnou úsporu nákladů.

Garance kvality a původu zboží

Propracovaný systém kontroly kvality a zkušený prodejní tým jsou zárukou, že naši zákazníci dostanou vždy kvalitní zboží, které splňuje požadavky jejich aplikace. Spolupracujeme s renomovanými výrobci a díky tomu jsme vždy schopní doložit původ zboží, garantovat jeho kvalitu a ručit za jeho parametry.